Bölgesel Zayıflama | Dr. Levent Karafakı | Ankara 

Bölgesel Zayıflama

BÖLGESEL ZAYIFLAMA

Bölgesel zayıflama, vücudun belli bölgelerinde meydana gelen yağlanmaların hedeflenerek, çeşitli teknolojik cihazlar ile uygulanan zayıflama ve incelme yöntemidir.

Bölgesel zayıflama uygulaması genellikle;

Göbek, kol, bacak, basen ve gıdı gibi yağ depolanmasının kolay oluşabildiği ancak kolay yok edilemediği bölgelere uygulanmaktadır.

Uygulama bölgesindeki yağlar, azalırken bir yandan da incelme sağlanmaktadır. İncelmenin sağlandığı bölgede kısa sürede tekrar bir yağlanma gözükmez.

Uygulama sonrasında kişi beslenme düzenini bozmaz ve bazı sağlık sorunları yaşamazsa tedavinin uygulandığı bölgelerde tekrar yağlanma gözükmez. Ancak kişi aşırı kilolu ise tedavi uzayabilir ve dönemsel olarak tekrarlanabilir.

Alfa Cool Teknolojisi

İnatçı ve hayatımızı kabusa çeviren yağlardan kurtulmanın en yeni ve başarılı cihazı Alfa Cool’dur. Çift sistemli ve dünyanın ilk patentli 360° soğutma aplikatörleri sayesinde daha hızlı ve daha etkili yağ yakabilmektedir. 360° derece soğutma teknolojisi sayesinde uygulandığı bölgenin tamamına etki eder. Çift Sistemi sayesinde eski teknolojilerdeki bekleme süresi kısaları böylece zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar.

Alfa Cool tamamen güvenlidir. Özel formüle edilmiş jeli, iki koruyucu astarı ve dahili güvenlik sensörleri ile tedavi sırasında cilt korumasını en üst seviyeye çıkarır.

Alfa Cool uygulandığı bölgeyi 360° soğutma aplikatörleri ile yavaşça çeker ve soğutma işlemini başlatır. Bu işlem bölgedeki yağ hücrelerinin küçültülmesine neden olarak incelmenizi sağlar.

Tedavi ne kadar sürer?

Tedaviler ortalama 40 ila 60 dakika arasında sürer ve 4-12 haftalık bir sürede devam eder. Ancak Tedaviyi uygulayacak Uzman tarafından kaç seans olacağına yapılacak testler sonucunda karar verilir.

En gelişmiş sistem olan Alfa Cool teknolojisi Ankara’da Sadece Alisa Beauty Center’da!Doktorunuza Sorun
Biz Sizi Arayalım

biz sizi arayalım

Randevu Talep Edin