Clatuu Alfa | Dr. Levent Karafakı | Ankara 

Clatuu Alfa

CLATUU ALFA

Clatuu Alfa, egzersiz veya diyete dirençli inatçı yağları gidermek için hassas kontrollü soğutma kullanan bir tedavidir ve inatçı yağları azaltmak için kullanılan en iyi yöntemlerden biridir. Tedavide zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlayan en gelişmiş teknolojik sistemdir. Çift sistemli ve dünyanın ilk patentli 360° soğutma aplikatörleri sayesinde daha hızlı ve daha etkili yağ yakabilmektedir.

Clatuu Alfa’da yağ yakılması istenen bölgeye soğuk verilir ve hastayı daha ince ve daha sıkı bir vücut vaat eder. Yağlı bölgeleri 360° uygulayıcılara yavaşça çekerek ve bölgeyi normal hücreler bozulmadan tutarak, yağ hücrelerinin tahrip olmasına neden olacak şekilde soğutarak çalışır. Bu, hedef alandaki yağ tabakasının büyüklüğünde kademeli bir azalma sağlar.

Diğer soğutma tedavilerinden farklı olarak Clatuu çift alete sahiptir, bu sayede iki bölgeyi aynı anda tedavi edebilir, tedavi zamanı yarıya inerek, zamandan ve paradan tasarruf etme imkanı sunar. Ameliyat olmadan görünür, ölçülebilir, uzun süreli yağ azaltma sağlar. Genel olarak, sadece bir seansta yağ hücrelerinin % 25 ila % 30’u yok edilebilir.

Clatuu Alpha’nın Avantajları;

- Cerrahi bir müdahaleye gerek olmadığı gibi,anestezi de gerektirmemektedir.

-Yağ hücrelerinin yok edilmesini sağlar bu nedenle kalıcı incelme imkanı sunar.

-Tek seansta uygulunabilmektedir.

-Yalnızca yağ dokusuna etki ederek diğer doku ve organlara herhangi bir olumsuz etki etmemektedir.

-Tedavinin öncesinde veya sonrasında özel bir hazırlık evresi bulunmaz.

Karın,gıdı,kol,basen,kalça,sırt,simit bölgesi,bel çevresi,diz ve iç bacak gibi 2,5 cm yağ kalınlığına sahip her bölgede güvenle uygulanır. Uygulamanın ardından yağ hücreleri 72 saat içerisinde üriner sistem yardımıyla vücuttan atılır.

Doktorunuza Sorun
Biz Sizi Arayalım

biz sizi arayalım

Randevu Talep Edin