Profhilo | Dr. Levent Karafakı | Ankara 

PROFHİLO

Profhilo normal bir dermal dolgu demek yanlıştır. Pek çok ortak nokta olsa da çok önemli farklar da mevcuttur.

Profhilo nedir?

Profhilo nedir? Profhilo cilde enjekte edildiğinde dokudaki nemi koruyan ve kollajen stimülasyonunu artıran bir hyalüronik asittir. Profhilo yüz veya boyun bölgesine mikro enjeksiyon noktalarına enjekte edilir.

Sadece dolgunluk değil cilt kalitesini artırma elastikiyet kaybını giderme, doğal yaşlanma ile kaybolmaya yüz tutan dolgunluğu tekrar sağlar.

Profhilo piyasadaki en yüksek hyalüronik asit konsantrasyonuna sahip üründür. Enjekte edildiğinde termal olarak bağlanır kimyasal yolla değil. Bu sebeple profhilo bir dolgu maddesi gibi değil inanılmaz nemlendirici bir etki oluştururak etki eder.

Hyalüronik asit hidrate, dolgun ve ışıltılı bir cilt için olmazsa olmazdır. Bir gram hyalüronik asit 6 litreye kadar su tutabilir. Profhilo cildinize tam nemlendirme etkisini verir. İlerleyen zamanla oluşturduğu kollajeni uyarıcı etkisi ile anti aging için gerekli iki kilit noktasını aktive eder.

Sadece yüz değil vücutta da aktif olarak kullanılabilir.

DOLGU VE PROFHİLO FARKLARI NELERDİR

Uyum ve kıvam

Profhilo dokuda daha akıcıdır ve daha yüksek bir hyaluronik asit konsantrasyonudur. Dolgu maddesi daha kalın ve daha sert bir yapıya sahiptir.

Yapılışı

Profhilo cildin altına eşit olarak yayılır ve cildi hemen içeriden yeniler ve dolgunlaştırır, bu da elastin ve kollajen üretimini uyarır. Profhilo yüz, boyun, dekolte, eller ve dizlere uygulanabilir.

Dolgu, yerleştirildiği yerde kalır ve kullanımı belirli bir alanı hacimlendirmek, şekillendirmek, kaldırmak ve doldurmak içindir. Dolgu dudaklara, buruna, yanaklara, çeneye, şakaklara, gözyaşı oluklarına ve derin çizgilere uygulanabilir.

Uygulama Şekli

Profhilo, her randevuda bir ay arayla iki tedaviden oluşan bir seanstır, daha sonra ilk iki tedaviyi tamamladıktan sonra istenirse tekrar uygulanabilir. Kliniğimizde Dr.Levent KARAFAKI tarafından farklı uygulamaları da yapılabilmektedir.

Dolgu istenen sonuca ve tedavi edilen alana bağlıdır; bunun bir doktor konsültasyonu içinde tavsiye edilmesi gerekir. Bununla birlikte, önerilen tedavi her 16-18 ayda birdir.Doktorunuza Sorun
Biz Sizi Arayalım

biz sizi arayalım

Randevu Talep Edin