Dolgu Uygulamaları | Dr. Levent Karafakı | Ankara 

DOLGU UYGULAMALARI

DOLGU

Dolgu işlemi, daha genç ve canlı görünüme kavuşmak isteyenlerin başvurduğu yöntemler arasındadır. Sıklıkla hyaluronik asit dolguları kullanılır.

Hyaluronik asit normalde vücudumuzda var olan bir maddedir. Bu madde, cildin nemşnş, parlaklığını ve canlılığını sağlar. Zamanla yaşlanma ile beraber cildin hyaluronik asit miktarında azalmalar olur ve cildin su tutma kapasitesi azalır. Bu nedenle ciltte kırışıklıklar ve sarkmalar meydana gelir. Derinleşmiş kırışıklıkları ortadan kaldırılmasında kullanılan dolgu uygulamalardır.

"Bilgilendirme amaçlıdır."

BURUN DOLGUSU

Burun dolgusu işlemi ile burun bölgesinde fonksiyonel bozukluklar olmadığı durumlarda, çökme ya da çıkıntılar, kontür eksiklikleri ve asimetrik oluşumlar için ameliyatsız olarak dolgu işlemi ile düzeltmeler yapılabilir.

Kişinin yüz hatları dikkate alınarak uygulama yapılmaktadır.

"Bilgilendirme amaçlıdır."

DUDAK DOLGUSU

Dudak dolgusu , dudaklara hacim kazandırmak ya da duda k yapısını şekillendirmek üzere dudakların iç kısmı ve çevresine dolgu enjekte edilmesi işlemidir. Doğal, sağlıklı ve kişinin yüz hatlarına uygun şekilde yapılması oldukça önemlidir ve deneyim gerektirir.

"Bilgilendirme amaçlıdır."

JAWLİNE

Jawline dolgu tekniği, çenenin uç kısmından kulak önüne kadar uzanan iki mandibular kemik uzantısı boyunca gerçekleştirilen dolgu uygulama tekniğidir. Kadın alt yüz kontörünü belirginleştirir. Erkekler için maskulen hatların ifadesi olarak kabul gören bir uygulamadır.

"Bilgilendirme amaçlıdır."

ŞAKAK DOLGUSU

Şakakları yeniden şekillendirmek ve eski hacmini geri kazandırmak için uygulanan enjeksiyon tekniğidir. Sağlıklı ve genç bir görünüm sağlar.

"Bilgilendirme amaçlıdır."

NAZOLABİAL DOLGU

Nazolabial dolgu, burun kanatlarından ağız kenarına inen çizgilerin giderilmesi için uygulanan bir uygulamadır. Yaşlanma -, genetik ve çevresel faktörlerin etkisini ortadan kaldırarak, nazolabial çizgilerin azaltılmasını sağlar.

"Bilgilendirme amaçlıdır."

GÖZ ALTI DOLGUSU

Ciltteki hyaluronik asit miktarının azalmasıyla birlikte cilt canlılığını ve parlaklığını kaybeder. Göz altına uygulanan hyaluronik asit sayesinde çukurluk ve mor görünüm ortadan kaldırılır.

"Bilgilendirme amaçlıdır."

NEM DOLGUSU

Ciltte bulunan hyaluronik asit maddesini destekler. Cildin kaybettiği nemi cilde geri kazandırır. Işıltı ve aydınlık sağlamak için uygulanır.

"Bilgilendirme amaçlıdır."Doktorunuza Sorun
Biz Sizi Arayalım

biz sizi arayalım

Randevu Talep Edin